Waluty:

Koszt dostawy


Zgodnie z treścią ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz. U. 2014, poz. 827) Klient będący Konsumentem, który zawarł za pośrednictwem Sklepu umowę na odległość, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny.

Jesteśmy solidną firmą i zależy nam na zadowoleniu klientów. Jeżeli z jakichkolwiek powodów będziesz chciał zwrócić lub wymienić na inny rozmiar kupione u nas produkty możesz to zrobić (nawet bez podawania przyczyny). W przypadku błędnie zrealizowanego zamówienia koszt przesyłki ponosi firma.

Możesz zwrot i wymiana z towaru kupionego w sklepie Akcesoria-agd.pl bez podania przyczyny w ciągu 30 dni od daty odebrania przesyłki.

W tym dziale chcielibyśmy zapoznać Państwa z prawidłowym sposobem , zwrotu i wymiany produktów. W tym celu zapraszamy do przeczytania dwóch punktów naszego regulaminu, które mówią właśnie o zwrotu i wymiany.

WYMIANA
Bezproblemowo wymieniamy obuwie na inny rozmiar - to jedna z głównych zasad, którymi kierujemy się w sprzedaży online. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany oraz nie został zniszczony. Towary muszą być zwracane w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu.

Najczęstszą przyczyną wymiany jest źle dobrany rozmiar obuwia (buta), co ma różnorakie przyczyny. Jeśli nie masz pewności co do wielkości swojej stopy skorzystaj z wirtualnej przymierzalni i powiązanymi z nią tabelami rozmiarowymi.

ZWROTY
Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Towary muszą być zwracane w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu.

Gdy powrót jest odbierany i kontrolowane przez ośrodki spełnienia (zwykle w ciągu 72 godzin od otrzymania), będą przetwarzane zwrotu kosztów.

Wyślemy Ci pełnej refundacji dla każdego produktu właściwie zwrócony przez Ciebie zgodnie z warunkami tego zwraca politykę w tym oryginalnych koszty wysyłki.Możemy tylko zwrot pieniędzy otrzymanych od Ciebie za pomocą tej samej metody pierwotnie używany przez Ciebie płacić za zakup.Będziemy przetwarza zwrot ze względu na Ciebie tak szybko jak to możliwe, aw każdym razie w terminie 30 dni od dnia, otrzymaliśmy swoją zwrócony produkt.

Pamiętaj aby produkt zwrócić w oryginalnym opakowaniu (buty obowiązkowo powinny zostać odesłane razem z oryginalnym pudełkiem). Prosimy, szanuj pudełko zwracanych butów. Nie oklejaj go bezpośrednio taśmą. Włóż je w kopertę, worek foliowy lub inne opakowanie.