Waluty:

Poufność i bezpieczeństwo transakcji


POLITYKA PRYWATNOŚCI
Butysalomonsklep.eu chroni dane osobowe Użytkowników. Każdy Klient chcący zrobić zakupy w naszym sklepie internetowym posiada możliwość założenia własnego konta. Posiadanie własnego konta w naszym sklepie umożliwia wielokrotne dokonywanie zakupów bez każdorazowego podawania danych osobowych lub firmy zamawiającego. Istnieje możliwość skasowania konta na życzenie Użytkownika, a także zmiana danych.

Nie przekazujemy, nie sprzedajemy i nie użyczamy zgromadzonych danych osobowych Użytkowników innym osobom lub instytucjom. Twoje dane osobowe, które nam podajesz (imię i nazwisko, adres, numer telefonu, adres e-mail) traktujemy jako informacje w najwyższym stopniu poufne i nikt z zewnątrz ma do nich dostępu. Nie są udostępniane żadnym osobom trzecim, firmom ani organizacjom.

Dlaczego i w jakich celach zbierane są informacje o Użytkowniku?

Poza celami, którym służy sklep Butysalomonsklep.eu, Administrator serwisu zbiera informacje o Tobie w następujących celach:

- reakcja na prośby, uwagi lub reklamacje Użytkowników

- personalizacja przeglądanych przez danego Użytkownika stron sklepu Butysalomonsklep.eu

- sprawdzanie i identyfikacja uprawnień dostępu do poszczególnych zasobów serwisu Butysalomonsklep.eu, zapobieganie problemom, jakie mogą pojawić się w jego funkcjonowaniu

- wysyłanie do Ciebie informacji o produktach, usługach i promocjach sklepu Butysalomonsklep.eu lub jego partnerów

Pamiętaj:

• Jeżeli korzystasz z jednego komputera razem z innymi osobami, po zakończeniu korzystania z usług sklepu Butysalomonsklep.eu wymagających zalogowania, powinieneś zawsze się wylogować tak, aby nikt nie mógł obejrzeć, skorzystać lub zmodyfikować zasobów, informacji lub danych związanych z Tobą.

• Podane przez Ciebie dane i informacje przy rejestracji w serwisie znane są tylko Tobie i Administratorowi oraz osobom z nim współpracującym, które zobowiązane są do zachowania tych danych w poufności, a za działania których Administrator odpowiada jak za swoje własne.

• Administrator gwarantuje, że dopóki nie zamieścisz ogłoszeń, ofert lub innych treści na łamach serwisu, które podlegają ujawnianiu innym jego Użytkownikom wraz z danymi i informacjami, które w takim przypadku podlegają ujawnianiu, Administrator nie ujawni nikomu danych i informacji wprowadzonych przez Ciebie do serwisu, chyba że będzie to wynikiem wniosków lub żądań podmiotów, które mają prawo na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa do otrzymania tych danych od Administratora.

• Mimo powyższego zawsze powinieneś zachować ostrożność w udostępnianiu wszelkich danych i informacji, a w szczególności danych dostępowych do konta w serwisie.